Akcija ,,Knygų Kalėdos“

Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime knygas bibliotekoms.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis prie arbatos puodelio ir nepamirškime tų, kuriems šiuo metu knygų labiausiai trūksta. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos vaikams.

Naujų knygų laukia ir gimnazijos biblioteka. Knygas galite dovanoti atnešdami į biblioteką ar palikdami gimnazijos budinčiajai, užrašykite žinutę kas dovanoja – klasę, vardą. Daugiau informacijos apie akciją bibliotekos socialiniame tinkle https://www.facebook.com/LMSGbiblioteka/.

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie akciją „Knygų Kalėdos“, susisiekite:

Irena Malachova

El. paštas irena.malachova@bendrasisugdymas.lt