Abiturientų susitikimas

Kad prisimintume metus,

Kurie, lyg paukščiai lekia – skrenda,

Kad prisimintume draugus,

Palikusius mokyklą brangią…

Kad visa tai, ir net daugiau

Galėtų išsipildyt vėlei,

Nuoširdžiai kvietėm susitikt,

Nors neilgam, nors valandėlei.

Pirmą vasario šeštadienį Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija į renovacijos atnaujintą mokyklą kvietė susirinkti buvusius mokinius, mokytojus, abiturientus.

Svečius pasitiko gimnazijos abiturientai, kurie drauge su neformaliojo švietimo programų – choro ir liaudies šokių – dalyviais, puikiai dainuojančiomis aštuntokėmis Rusne ir Kristina bei mokinių taryba ruošė meninę programą, visus kvietė paragauti pačių keptų pyragų ir pasivaikščioti po atnaujintą mokyklą, bei pasidalinti prisiminimais. Renginį vedė dvi šaunios seserys- gimnazijos mokinių tarybos prezidentė Deimantė ir buvusi mokinių tarybos prezidentė Auksė.

Susirinkusius svečius sveikino gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė. Ji džiaugėsi visais atvykusiais mokytojais ir buvusiais mokiniais bei kvietė kasmet susirinkti, pabūti kartu, pajusti bendruomenės dvasią.

Dėkojame visiems atvykusiems, parėmusiems gimnaziją bei ketinantiems paremti skiriant savo pajamų mokesčio dalį, dalyvavusiems šventėje bei padėjusiems ruoštis.

IMG_0198IMG_0200IMG_0201IMG_0204IMG_0202IMG_0203IMG_0219IMG_0212IMG_0206IMG_0216IMG_0211IMG_0215IMG_0222