7a klasės mokinių ir jų šeimos narių sporto šventė „Sportuoja visa šeima“

Fizinis aktyvumas, sportas, tarpusavio bendravimas bei vienas kito palaikymas yra labai svarbūs mūsų gyvenime. Neabejotina, kad ugdant vaiko sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo įgūdžius bei įpročius šeimos įtaka yra pati svarbiausia. Jei tėvų požiūris į fizinį aktyvumą teigiamas, jie laisvalaikį leidžia aktyviai su šeima, jų vaikai bus motyvuoti ir taip pat bus fiziškai aktyvūs.

Asocijuotųjų UNESCO mokyklų siekis –  bendruomenės stiprinimas, organizuojant ir vykdant įvairias šeimos dienas, nes mokykla ir šeima  – atsakingos už jaunosios kartos ugdymą, jas abi jungia vienas ir tas pats tikslas – išugdyti, sveiką, mąstančią ir veiklią asmenybę.

Mokykla ir šeima turėtų imtis vienodų pedagoginių veiksmų,  kurdamos  bendradarbiavimo kultūrą bei ją plėtodamos.

Įgyvendindami  šiuos siekius ir tęsdami klasės tradicijas, vėlyvą vasario 24 – osios popietę 7a klasės mokiniai ir jų šeimos nariai rinkosi į sporto salę, kurioje vyko renginys „Sportuoja visa šeima“. Renginio tikslas: mokinių ir jų šeimos narių fizinio aktyvumo skatinimas, bendradarbiavimo kultūros ugdymas, bendravimo įgūdžių tobulinimas,  laisvalaikį leidžiant aktyviai drauge.

Klasės auklėtoja ir renginio organizatorė kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė sveikino visus dalyvius, džiaugėsi, kad tai tampa tradicija, kurią reikia puoselėti ir palaikyti. Taip pat informavo, kad mūsų gimnazijoje vasaris paskelbtas sveikatingumo mėnesiu, bei  priminė, kad sveikai ir aktyviai reikia gyventi visada,  pristatė sporto renginio programą.  Šventės dalyviai atlikę mankštos pratimus,   varžėsi baudų metimo, futbolo įvarčių „atbula koja“ spyrimo, smiginio, žiedų metimo į taikinį ir tinklinio žaidimo rungtyse.

Gera ir malonu buvo stebėti, kaip klasės draugai ir šeimos nariai drauge ne tik rungtyniauja, bet ir  bendradarbiauja, bendrauja,  palaiko vienas kitą, dalijasi naujais patyrimais, išgyvena  daug džiugių akimirkų.

Iš klasės mokinių ir svečių  sudaryta komisija akylai stebėjo rungčių varžybas, vertino ir skaičiavo rezultatus. Renginio pabaigoje rungčių prizininkai ir visi  kiti dalyviai buvo apdovanoti tėvų ir klasės auklėtojos įsteigtais apdovanojimais – šokoladiniais  medaliais.

Gerai nusiteikę ir kupini įspūdžių, visi susirinko į klasę,  kur aptarė įvykusį renginį ir kitus jiems rūpimus klausimus. Septintokai ir jų tėveliai džiaugėsi renginiu, buvo kupini gerų emocijų, nes visi  kartu linksmai, turiningai ir aktyviai praleido laiką, o fizinis  aktyvumas, tarpusavio bendravimas bei vienas kito palaikymas yra labai svarbūs mūsų gyvenime.

Judėkime, bendraukime,  būkime sveiki ir linksmi!

Kūno kultūros mokytoja ir 7a klasės auklėtoja Ramutė Kontorovičienė