2017-2018 M. M. TRAKŲ RAJONO MOKYKLŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ BADMINTONO VARŽYBOS
Paskelbta: 2018 kovo 7
IMG_1844

Kovo 6 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje vyko Trakų rajono mokyklų Sporto žaidynių badmintono varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos, kurias subūrė ir varžyboms pasirengti padėjo kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė.

Komandos tarpusavyje žaidė rato sistema, kiekviena asmeninė pergalė buvo labai svarbi komandai, todėl badmintono aikštelėje netrūko emocijų,  sportinio azarto,  komandų vadovų ir žiūrovų palaikymo. Varžybas organizuoti ir sėkmingai įgyvendinti padėjo kūno kultūros mokytojas Marius Šokaitis bei pedagoginę praktiką mūsų gimnazijoje atliekantys Lietuvos edukologijos universiteto ketvirtojo kurso studentai – Kasparas Naskauskas, Monika Elenska ir Alina Slotiuk. Pasibaigus varžyboms ir susumavus rezultatus, mūsų mokyklos vaikinų  komanda užėmė antrąją vietą, o merginos – tapo šių varžybų nugalėtojomis.

Sveikiname mūsų mokines, pirmos vietos laimėtojas: Brigitą Šapokaitę IIIa kl., Beatričę  Tadarovskytę IIIa kl., Eveliną Gavlaitę IIb kl., Danielę Balčiūnaitę IIb kl., bei ne ką prasčiau pasirodžiusius vaikinus: Ib klasės mokinius – Kirilą Šeršniovą ir Dovydą Vainalavičių, Viktorą  Slugevičių  IIIb kl., Roką Sabaliauską IVb kl.

Pasibaigus varžyboms, apibendrinamąjį žodį tarusi varžybų vyr. teisėja Ramutė Kontorovičienė džiaugėsi susirinkusių mokinių aktyvumu, noru  sportuoti, rungtyniauti, tobulėti ir populiarinti šią sporto šaką.

IMG_1856